KONST / Litografier / Färglitografi 13636166
nr 1363 6166
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Ven. Signerad, numrerad 107/350. Motivet: 42,5x53 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:22:14
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
600 kr
300 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)